Ain & Kristel Urboja
Rae vald, Harjumaa
(+372)53417278
e-mail: buffball@hot.ee
 
 

 
 


 

Bernhardiinid (pikakarvalised bernhardiinid), kutsikadenglish page

 

Kennel Buffball asub Tallinna külje all asuvas Rae külas. Meie kennel on väike - vaid4 koera. Esimesena tuli meie juurde Axberna kennelist pärit Serena Sissi. Kodus lihtsalt Sissi. Teiseks koeraks sai kennelist Dein Hards tulnud Lancelot, kodusemalt Aadu. Kolmandaks on meie enda kutsikas Buffball Bretty Blue Bellatrix, kodusamalt Trixi. Neljas koer on Buffball Ceylon,Aadu ja Trixi järglane. Meie sooviks on kasvatada sõbralikke, terveid pikakarvalisi bernhardiine, kes sobivad nii sõbraks kui näitustel käimiseks.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bernhardiin:

Bernhardiin ( St. Bernhardshund ) pärineb Šveitsi Alpidest, kus Sankt Bernhardi kloostri mungad tegelesid alates 17. sajandist tema aretamisega. Šveitsi mägised alad ongi selle koeratõu kodumaa. Bernhardiini otsesteks eellasteks olid suuredfarmikoerad, kes olid selles piirkonnas väga levinud ning keda mitme põlvkonna jooksul aretati tänapäeval tuntud tõuks tõustandardite järgi.

Allikas: Eesti Bernhardiini Tõuühing

BERNHARDIINI Tõustandard

free hit counter
Get a free hit counter here.