Home Page Image
 

EESTIKEELNE LEHT

САЙТ НА РУССКОМ

 

 
"Ellesmera" on esimene ja ainulaadne jaapani bobteilide kasvandus Baltimaades, Estonia, Tallinn. Kasvandus on registreeritud FIF-es 2008 aastal ja TICA-s 2011 aastal.

Meie kasvanduse staarid - Yuki-Usagi Nagisa, Yuki-Usagi Koyomi ja Daichi of Ellesmera. Koyomi tuli Eestisse talvel 2011 (omab Champion tiitli CFA süsteemis ja Grand Champion tiitli TICA süsteemis). Nagisa oli importeeritud Jaapanist 2012 aastal (Grand Champion tiitlid TICA-s ja CFA-s.

Esialgu kasvanduses oli IC Yuki-Usagi Kagura (Jaapan) ja IC Timian’s Takeshi (Taani). Esimene pesakond oli kevadel 2010. Oli sündinud Daichi of Ellesmera. Teine pesakond ilmus aprillis 2012.

Meie esimene bobtail Yuki-Usagi Kagura oli pärit Jaapani kõige tuntumast kasvandusest Yuki-Usagi. Tal on väga kuulsad vanemad: ema Yuki-Usagi Hanabi (Grand Champion, Regional Winner, 3 parim bobtail tõugus) ja isa Yuki-Usagi Izumi (Grand Champion, Regional Winner, Best of Breed - parim bobtail tõugus 2008).

Linkide seast võite vaadata videod mis on seotud meie kasvandusega: Yuki-Usagi Kagura ja kasside agiliti Dresseur@ ETV "Ringvaade", jaapani bobtailid @Kanal 2 "Reporter", artikkel @Postimees, "Lemmik", jaapani bobtailid saates "Koduloomade maailmas".

Tuntud Hello Kitty on jaapani bobtail ka!