Kipperi puhkemaja asub Pärnu linnast 25 km kaugusel väikses mereäärses Kabriste külas. Kipperi öömaja on ideaalseks külastuspaigaks perega, sõpradega puhkajaile või väikestele ekskursioonirühmadele. Vaikne ja rahulik koht, turvaline nii autoomanikele kui jalgrattureile. Jalgsi liikujaile bussiühendus (peatus 2 km kaugusel).

Ööbimiseks on pakkuda 4 tuba (3 kuuekohalist ja 1 kahekohaline tuba) kuni 20 inimese majutamiseks. Teie kasutada on söögivalmistamiseks kööginurk (soe- ja külm vesi, elektripliit, külmik jm), WC ning soovi korral ka elektrikerisega saun.

Lisaks majutusele pakume ka telkimisvõimalust. Telkimisplatsil on kraanivesi puurkaevust, tualett ja grillimisvõimalus. Eelneval kokkuleppel võimalik saada grillimiseks värsket kala ning paadisõitu kaluripaadi või kaatriga Pärnu lahel. Oma teenust pakume aastaringselt. Teenindame eesti ja vene keeles. Majutamata ei jää ka muud keelt rääkivad kliendid.

Tule puhka ja naudi mereäärset linnulaulu!

 
 
 
 
 
 
 

majutus puhkemaja audru audrumaa pärnu pärnumaa kabriste tõstamaa lindi kõima sassi ojako kalur kalapaat kaater meresõit telkimine telkida grillimine lõke jaanipäev, www.hot.ee, www.delfi.ee, www.parnu.ee, www.parnumaa.ee