Jädivere Seminari lõpetajad 1844-1863      
   
  Mahtra Talurahvamuuseum on huvitatud Jädivere seminaristide elulugudest.
  Igasugune info (eludaatumid, biograafiad, fotod) palume saata aadressil :  
  Mahtra Talurahvamuuseum, Juuru 79401 Rapla maakond    
  e-mail- mahtram@hot.ee    
   
Jrk nr Nimi   sünniaeg surmaaeg lennu nr õppimise aeg
   
1 Tõnis Ackermann   VIII -1860  
2 Kristov Alladu   1830 1899 II -1851  
3 Madis Altmann   II -1851  
4 Hans Aman     I 1844-1847
5 Jaan Arnack (Harnack) 23.06.1827 05.09.00 I 1844-1847
6 Päärn Berstenfeldt   IV -1855  
7 Priidik Brandt   18.10.1830 1.06.1890 I 1844-1847
8 Kristjan Brindfeldt   X -1862  
9 Jaan Eisen   26.09.1829 17.10.01 I 1844-1847
10 Jaan Elmann   VII -1859  
11 Peeter Freudenthal   IX -1861  
12 Jüri Fridolin   II -1851  
13 Peeter Gerstenfeldt   VII -1859  
14 Jüri Hiibus     IV -1855  
15 Jüri Hoop     III -1854  
16 Jüri Huberg     I 1844-1847
17 Hans Immar     VI -1857  
18 Kustas Juhkenthal   II -1851  
19 Jaan Jürgenfeldt   XI -1863  
20 Mihkel Kalpus     I 1844-1847
21 Peeter Kamarik   VII -1859  
22 Jüri Kask     VIII -1860  
23 Mats Kerdi     II -1851  
24 Hans Kibus     III -1854  
25 Toomas Kikajon   II -1851  
26 Tõnu Kinkar     II -1851  
27 Kaarel Kokk     IX -1861  
28 Abram Krein     IX -1861  
29 Jaan Krein     II -1851  
30 Anton Kremann   II -1851  
31 Jaan Kukk     XI -1863  
32 Annus Kärth     IV -1855  
33 Jaan Küll     II -1851  
34 Aadu Leo     IV -1855  
35 Päärn Matsar     XI -1863  
36 Jaan Mats     IV -1855  
37 Jaan Miks     XI -1863  
38 Mart Mänd     X -1862  
39 Robert Neihov     II -1851  
40 Jakob Nessel     IV -1855  
41 Karl Op     I 1844-1847
42 Hans Piimson   II -1851  
43 Madis Pääsuke   III -1854  
44 Aadu Pürkop     III -1854  
45 Madis Redlich   VII -1859  
46 Jüri Reindov   IX -1861  
47 Karl Reinvaldt   II -1851  
48 Aadam Reisich     VI -1857  
49 Rein Rohbach   VII -1859  
50 Jüri Roikas     VIII -1860    
51 Priidik Rosenblatt   III -1854  
52 Mihkel Schmidt   IV -1855  
53 Juhan Sillart     IX -1861  
54 Jüri Sunni     II -1851  
55 Villem Zimmermann   II -1851  
56 Jüri Tamberg   4.03.1870 XI -1863  
57 Rein Thal     III -1854  
58 Juhan Tikerpuu   IX -1861  
59 Tõnis Tubal     VI -1857  
60 Juhan Tuts     II -1851  
61 Jüri Uustalu   IV -1855  
62 Jüri Vanamölder   II -1851  
63 Kustas Varemurd   II -1851  
64 Gustav Vender     VIII -1860  
65 Tõnis Vennart   V -1856  
66 Jaan Vessirat   II -1851  
67 Jaan Vilbert     VII -1859  
68 Jüri Vimma     XI -1863  
69 Hans Volga     XI -1863  
70 Jüri Vänja     III -1854  
71 Rein Värvär     II -1851  
   
  Koostatud M. Neumanni raamatu "Kuuda Seminar ja tema kasvandikud" põhjal
  Tallinn 1928