Smslaen

SMSlaen võrdlus

Laenupakkuja Laenusumma Tähtaeg
Avanss.ee Kuni pool palgast Palgapäev Lisainfo
BestCredit 200 – 3000 € 30 päeva – 3 aastat Lisainfo
BIGBANK 300 – 10000 € 12 – 60 kuud Lisainfo
Bondora 500 – 10000 € 48 – 60 kuud Lisainfo
Credit.ee 50 – 2000 € 15 – 720 päeva Lisainfo
Ehital krediit alates 2000 € 6 kuud – 15 aastat Lisainfo
Ekspressraha 50 – 900 € 1 – 360 päeva Lisainfo
Ferratum 35 – 600 € 15 – 60 päeva Lisainfo
Hüpoteeklaen alates 2000 € 2 – 15 aastat Lisainfo
Kinnistulaen 2000 – 10000 € 6 – 60 kuud Lisainfo
Laen.ee 50 – 5000 € 1 – 60 kuud Lisainfo
Mogo.ee kuni 15000 € 1 – 60 kuud Lisainfo
Monetti 50 – 1000 € 14 päeva – 12 kuud Lisainfo
Omaraha.ee 50 – 1500 € 30 päeva – 60 kuud Lisainfo
SMSlaen.ee 50 – 2000 € 5 päeva – 12 kuud Lisainfo
Smsmoney 50 – 900 € 5 päeva – 12 kuud Lisainfo
SMSraha 50 – 900 € 5 päeva – 12 kuud Lisainfo
TFBank 100 – 2000 € 12 – 60 kuud Lisainfo
Vivus 40 – 500 € kuni 30 päeva Lisainfo
Yes Credit 50 – 1000 € 15, 30, 60 või 90 päeva Lisainfo

SMSlaen – see on laen ilma tagatise ja käendajata. Olukordades, kus aeg on erakordselt kallis, osutub see asjaolu sageli otsustavaks. Peale selle, kliendile vajalikud rahalised vahendid võib ta saada mõnede pankade poolt pakutava SMS- teenuse kaudu.

Kuigi kõik mis läbi intereti tehtav on arvestatavalt riskantne, reputatsiooniga saidid ja SMSlaenu firmad on endale loonud turvalised võrgustikud mis lasevad Sul turvaliselt laenu taotleda ilma kusagile minemata. Kui tegu on rahaga siis on alati äärmiselt vajalik, et Sa usaldaksid oma SMSlaenu andjat. Ning SMSlaen on üks hea varjant kuidas saada maksimaalse turvatunde laenuga.

SMS laenud, kuidas ned valida? 1. HOIA OMA ANDMEID - Kord laenu võttes ole ettevaatlik, et keegi sinu andmeid ei varastaks 2. SMS LAEN OHUD - 2008. aasta tehtud uuringu tulemusena selgus, et kuni 60 000 inimest on raskustes laenude tagasimaksmisel. 3. JÄLGI INTRESSI - Aastane SMS laen teenuse intress võib ulatuda vastavalt laenupakkujast isegi 400 kuni 500 %. SMS laenude peamiseks eeliseks on nende kiire kohalejõudmine taotleja kontole. Eriti kiired on aga SMSlaen peale esimese laenu taotlemise kinnitamist, laotleda järgmist laenu. SMS laenud ei ole oma olemuselt mitte kerged vaid ka väga kiired, see on üks peamine põhjus, miks neid nii laialdaselt kasutatakse. Laenud on oma oluliselt põhjaliku ja väga range korraldusega protsessid. Mitte aga sms laen. SMSlaen sobivad seega hästi kiirete ja ootamatute kulude katmiseks.

Sageli mõeldakse, et laenuandja lihtsalt ignoreerimine võib võla ära kaotada. Üldjuhul on ka see ülimalt rumal lootus. Tavaliselt saab laenuandjaga suheldes, ja võlateadetele reageerides, parema kokkuleppeni jõuda, kui teda ignoreerides. Levinud võte oma laenukoormuse vähendamiseks on võtta mõni teine laen, mis on väiksema intressiga ja/või sobivamate maksetingimustega. See on vale tegu Arvatavasti oleks võimalikult ilmselt üks parimaid variante oleks õppelaen, mille intress on laenajale kõigest 5%, kuid see vajab vähemalt 2 käendaja olemasolu ja tudengistaatust ning pangad ei pruugi ka laenu anda, kui on tekkinud eelnevad maksehäireid.

Pidevalt käivad meediast ja internetist läbi lood inimestest, kes on võtnud SMS-laenu, et maksta ära mõni teine SMS-laen võlg mis neil enne laenatud ja nõnda oma võlakoormust ainult suurendavad. See on üldjuhul üks rumalamaid asju, mida sellises olukorras teha saab, ÄRA KUNAGI TEE SEDA! SMSlaen (mujal maailmas kasutatakse ka nimetust palgapäeva laen) on finantseenus, kus võrdlemisi väike summa laenatakse lisatasu eest lühikese aja peale välja, näiteks kuni järgmise palgapäevani. Eestis kehtiva seadusandluse kohaselt peab esmakordne SMSlaenu taotleja oma isiku laenuandjale dokumendi alusel tõestama. SMSlaen on mugav teenus kuna taotlust saab esitada internetis ja juba mõne minuti jooksul laekub raha taotleja pangakontole.

Laenuperioodid ulatuvad tavaliselt mõne kuu sisse, kuid on võimalik leida ka erinevusi vastavalt ettevõtetele. Paljudes SMSlaenu ettevõtetes sõltub laenu maksimaalne suurus ning tagasimakseperiood ka kliendistaatusest. Üldiselt jäävad SMSlaenude aastased intressimäärad 300-400% ulatusse. Lisaks intressimäärale tuleb arvestada ka teenustasuga, mis kujuneb vastavalt laenusummale. Kuna SMSlaenu teebki kiireks asjaolu, et tagatist ega ka maksevõimekust väga põhjalikult ei kontrollita, tähendab see suurenenud riski ka laenuandjale. Sellest tulenevalt ka kõrge intress. Peamisteks tingimusteks laenuvõtmisel on mõned lihtsad aspektid: ei tohi olla võlgnevusi Krediidiinfos ja laenaja peab omama isiklikku pangakontot. Pikemaajalistel klientidel on paljudes ettevõtetes võimalik soodsamalt laenu saada.

SMSlaen – see on laen ilma tagatise ja käendajata. Olukordades, kus aeg on erakordselt kallis, osutub see asjaolu sageli otsustavaks. Peale selle, kliendile vajalikud rahalised vahendid võib ta saada mõnede pankade poolt pakutava SMS- teenuse kaudu.

Arvestades kui palju kiire raha võimalusi turul hetkel liigub on absoluutselt hädavajalik, et Sa mõistaks SMSlaenu eeliseid nii online kui ka offline ning millal oleks see Sinu jaoks parim valik mingis antud olukorras. Siin on viis põhilist põhjust miks SMSlaen oleks Sinu jaoks parim valik kärme rahasüsti jaoks. Mugavus on üks suur osa meie elust ning see on see tugipunkt millele paljud nõjatuvad. Nagu eelnevalt mainitud, Sa võid rahulikult anda laenutaotluse sisse ükskõik mis firmaga ning saada oma laen kiirelt ja mugavalt kätte. Õnneks pole vaja siinkohal paberitega rahmeldada ega pikki ning igavaid pabereid täita – mugavus ja rahaline eelis käivad käsikäes! Võimalused on lõpmatud ning lõivud on võimalik kõrvale jätta. SMSlaen annavad Sulle võimaluse omada raha füüsiliselt oma käes või saada raha oma pangaarvele. Olenevalt mis meetodit soovid kasutada. Selle kõige juures on seda kõike väga mugav, kiire ning kasutajasõbralik kasutada!

Mugavus on üks suur osa meie elust ning see on see tugipunkt millele paljud nõjatuvad. Nagu eelnevalt mainitud, Sa võid rahulikult anda laenutaotluse sisse ükskõik mis firmaga ning saada oma laen kiirelt ja mugavalt kätte. Õnneks pole vaja siinkohal paberitega rahmeldada ega pikki ning igavaid pabereid täita – mugavus ja rahaline eelis käivad käsikäes! Kui Sa oled keegi kellele meeldib oma laenuandjaga näost näkku kohtuda siis mõned SMSlaenu andjad pakuvad ka kohaletuleku varjanti. See on täpselt sama kiire ning mugav ja lisaks saad Sa kõikidele oma küsimustele ka kohe vastuse. Pikk ja piinarikas pole lihtsalt selle SMSlaenu protsessi osa. Mis käib käsikäes mugavusega? Kiirus muidugi! Nagu mainitud, Sa ei pea minema kusagile kontorisse ning rääkima mingisuguse esindajaga ning siis mõne teise esindaja ning kolmandaga enne kui üldse jõuad mingisuguseid pabereid täitma. Kõik käib kiiresti! Kui Sul on SMSlaenu taotlus sisse antud siis ainuke asi mida Sa tegema pead on minema oma pangaautomaadi juurde ning oma raha välja võtma – kas on tõesti midagi kiiremat?

Laenu saab taotleda ilma tagatiseta, samuti ei pruugita kontrollida laenusoovija maksevõimet – sissetulekut ja olemasolevaid kohustusi. Laenu taotlemine ja väljastamine käib kiiresti. Esmakordsel SMSlaenu taotlemisel peab SMSlaenu andja tuvastama laenutaotleja isikusamasuse: see tähendab, et laenusoovija peab enda isikut tõendava dokumendiga minema kas SMSlaenufirma kontorisse või firmaga koostööd tegevasse asutusse, näiteks Eesti Posti postkontorise. SMSlaenufirma võib keelduda laenu andmast inimesele, kel on kehtiv võlgnevus Krediidiinfo maksehäirete registris.

Smslaen internetis

Kuigi kõik mis läbi intereti tehtav on arvestatavalt riskantne, reputatsiooniga saidid ja SMSlaenu firmad on endale loonud turvalised võrgustikud mis lasevad Sul turvaliselt laenu taotleda ilma kusagile minemata. Kui tegu on rahaga siis on alati äärmiselt vajalik, et Sa usaldaksid oma SMSlaenu andjat. Ning SMSlaen on üks hea varjant kuidas saada maksimaalse turvatunde laenuga.

SMSlaen on laenutoode, mida iseloomustavad lühikesed tähtajad ja väikesed laenusummad, mida võetakse peamiselt igapäevaste kulutuste katteks. SMSlaenude tagasimaksmise tähtaeg on äärmiselt lühike, reeglina paarist nädalast mõne kuuni ja intress tavaliselt üsna kõrge. Peamiselt võib eristada SMS laene ja SMSlaene internetist. SMSlaenude taotlemisprotsess on võrdlemisi lihtsam kui tarbimislaenude või teiste laenutoodete puhul. Enamasti on vajalik vaid isikuandmete esitamine ning teinekord ka tõendid väljaminekute ja tagatiste, krediidireitingu jms kohta. See teeb taotlemisprotsessi äärmiselt lihtsaks ning enamasti piisab vaid sms saatmisest ning raha on taotleja kontol juba loetud tundidega. Mõned laenuandjad pakuvad SMSlaenu ka sularahas ning suuremat tagatist nõudmata: puudub vajadus käendaja või pangakonto väljavõte järele. Pikemajalaistele klientidele pakutakse tihti soodsamat intressi ja suuremaid laenusummasid. 

SMSlaenu krediidi kulukuse määr Kuna SMSlaen on tagatiseta teenus, millega kaasneb kõrgem risk teenusepakkujale ning seda laenatakse võrdlemisi lühikeseks ajaks, peab tarbija arvestama, et laen tuleb tagasi maksta koos lisatasuga, mille protsent võib olla kõrgem kui traditsioonilistel krediiditeenustel. Seetõttu soovitame alati enne SMSlaenu võtmist tutvuda detailse hinnakirjaga ja võrrelda erinevate teenusepakkujate ning nende laenupakkumiste krediidi kulukuse määra.

Esimene ning tähtsaim põhjus on see, et Sa kindlasti tahad, et Su laen oleks absoluutselt turvaline. Kui asi puudutab laenu siis on SMSlaen Sinu kõige turvalisem lahendus rahamurele, olenemata sellest kas voted raha välja pangaautomaadist või pangast. Kuigi kõik mis läbi intereti tehtav on arvestatavalt riskantne, reputatsiooniga saidid ja SMSlaenu firmad on endale loonud turvalised võrgustikud mis lasevad Sul turvaliselt laenu taotleda ilma kusagile minemata. Kui tegu on rahaga siis on alati äärmiselt vajalik, et Sa usaldaksid oma SMSlaenu andjat. Ning SMSlaen on üks hea varjant kuidas saada maksimaalse turvatunde laenuga.

Kui Sa oled keegi kellele meeldib oma laenuandjaga näost näkku kohtuda siis mõned SMSlaenu andjad pakuvad ka kohaletuleku varjanti. See on täpselt sama kiire ning mugav ja lisaks saad Sa kõikidele oma küsimustele ka kohe vastuse. Pikk ja piinarikas pole lihtsalt selle SMSlaenu protsessi osa. Mis käib käsikäes mugavusega? Kiirus muidugi! Nagu mainitud, Sa ei pea minema kusagile kontorisse ning rääkima mingisuguse esindajaga ning siis mõne teise esindaja ning kolmandaga enne kui üldse jõuad mingisuguseid pabereid täitma. Kõik käib kiiresti! Kui Sul on SMSlaenu taotlus sisse antud siis ainuke asi mida Sa tegema pead on minema oma pangaautomaadi juurde ning oma raha välja võtma – kas on tõesti midagi kiiremat?

Selle postitusega ei taha ma anda kindlasti mingit juriidilist abi ega nõu, vaid lihtsalt teavitada inimesi ühest võimalusest, mida olen näinud inimesi kasutavat. Kui arvad, et sinu laenutingimused ei ole seadusega kooskõlas või omad tõsiseid makseraskusi (ehk ei suudaks ka väiksema intressiga laene kuidagi tasuda), siis otsi omale kindlasti võlanõustaja või otsi juriidilist abi vastavate pädevuste ja kompetentsidega inimeste asutustest või käest Top neli kõige odavamat, paremat ja populaarsemat laenu ning SMSlaenu Kas sul on vaja laenu? Kas Sa teadsid, et erinevate laenude ja erinevate firmade vahel võib olla suuri erinevusi? Loe meie võrdlusi ja soovitusi allpool ja Sa void säästa sadu.

  • Avanss
  • Bondora
  • SMSlaen
  • Laen.ee
  • Omaraha