Smslaenud

SMSlaenude võrdlus

Laenupakkuja Laenusumma Tähtaeg
Avanss.ee Kuni pool palgast Palgapäev Lisainfo
BestCredit 200 – 3000 € 30 päeva – 3 aastat Lisainfo
BIGBANK 300 – 10000 € 12 – 60 kuud Lisainfo
Bondora 500 – 10000 € 48 – 60 kuud Lisainfo
Credit.ee 50 – 2000 € 15 – 720 päeva Lisainfo
Ehital krediit alates 2000 € 6 kuud – 15 aastat Lisainfo
Ekspressraha 50 – 900 € 1 – 360 päeva Lisainfo
Ferratum 35 – 600 € 15 – 60 päeva Lisainfo
Hüpoteeklaen alates 2000 € 2 – 15 aastat Lisainfo
Kinnistulaen 2000 – 10000 € 6 – 60 kuud Lisainfo
Laen.ee 50 – 5000 € 1 – 60 kuud Lisainfo
Mogo.ee kuni 15000 € 1 – 60 kuud Lisainfo
Monetti 50 – 1000 € 14 päeva – 12 kuud Lisainfo
Omaraha.ee 50 – 1500 € 30 päeva – 60 kuud Lisainfo
SMSlaen.ee 50 – 2000 € 5 päeva – 12 kuud Lisainfo
Smsmoney 50 – 900 € 5 päeva – 12 kuud Lisainfo
SMSraha 50 – 900 € 5 päeva – 12 kuud Lisainfo
TFBank 100 – 2000 € 12 – 60 kuud Lisainfo
Vivus 40 – 500 € kuni 30 päeva Lisainfo
Yes Credit 50 – 1000 € 15, 30, 60 või 90 päeva Lisainfo

SMSlaenu valimise eelised Arvestades kui palju kiire raha võimalusi turul hetkel liigub on absoluutselt hädavajalik, et Sa mõistaks SMSlaenu eeliseid nii online kui ka offline ning millal oleks see Sinu jaoks soodsaim valik mingis antud olukorras. Siin on viis põhilist põhjust miks SMSlaen oleks Sinu jaoks soodsaim valik kärme rahasüsti jaoks.

SMSlaen – see on laen ilma tagatise ja käendajata. Olukordades, kus aeg on erakordselt kallis, osutub see asjaolu sageli otsustavaks. Peale selle, kliendile vajalikud rahalised vahendid võib ta saada mõnede pankade poolt pakutava SMS- teenuse kaudu.

SMSlaenud Eestis – see on reaalsus, mis on võimeline operatiivselt tegelikkuseks muutuma. Nõustuge, et selle saamiseks esitatavad nõuded on minimaalsed. Regulaarset sissetulekut omavatel isikutel aitab see õigeaegselt ja edukalt lahendada ootamatult tekkinud materiaalse iseloomuga probleemid.

SMSlaen on laenutoode, mida iseloomustavad lühikesed tähtajad ja väikesed laenusummad, mida võetakse peamiselt igapäevaste kulutuste katteks. SMSlaenude tagasimaksmise tähtaeg on äärmiselt lühike, reeglina paarist nädalast mõne kuuni ja intress tavaliselt üsna kõrge. Peamiselt võib eristada SMS laene ja SMSlaene internetist. SMSlaenude taotlemisprotsess on võrdlemisi lihtsam kui tarbimislaenude või teiste laenutoodete puhul. Enamasti on vajalik vaid isikuandmete esitamine ning teinekord ka tõendid väljaminekute ja tagatiste, krediidireitingu jms kohta. See teeb taotlemisprotsessi äärmiselt lihtsaks ning enamasti piisab vaid sms saatmisest ning raha on taotleja kontol juba loetud tundidega. Mõned laenupakkujad pakuvad SMSlaenu ka sularahas ning kõrgeemat tagatist nõudmata: puudub vajadus käendaja või pangakonto väljavõte järele. Pikemajalaistele klientidele pakutakse tihti soodsamat intressi ja kõrgeemaid laenusummasid.

Kuigi kõik mis läbi intereti tehtav on arvestatavalt riskantne, reputatsiooniga saidid ja SMSlaenu firmad on endale loonud turvalised võrgustikud mis lasevad Sul turvaliselt laenu taotleda ilma kusagile minemata. Kui tegu on rahaga siis on alati äärmiselt vajalik, et Sa usaldaksid oma SMSlaenu andjat. Ning SMSlaen on üks hea varjant kuidas saada maksimaalse turvatunde laenuga.

Mugavus on üks kõrge osa meie elust ning see on see tugipunkt millele paljud nõjatuvad. Nagu eelnevalt mainitud, Sa võid rahulikult anda laenutaotluse sisse ükskõik mis firmaga ning saada oma laen kiirelt ja mugavalt kätte. Õnneks pole vaja siinkohal paberitega rahmeldada ega pikki ning igavaid pabereid täita – mugavus ja rahaline eelis käivad käsikäes!

Smslaenud internetis

SMSlaen (mujal maailmas kasutatakse ka nimetust palgapäeva laen) on finantseenus, kus võrdlemisi väike summa laenatakse lisatasu eest lühikese aja peale välja, näiteks kuni järgmise palgapäevani. Eestis kehtiva seadusandluse kohaselt peab esmakordne SMSlaenu taotleja oma isiku laenupakkujale dokumendi alusel tõestama. SMSlaen on mugav teenus kuna taotlust saab esitada internetis ja juba mõne minuti jooksul laekub raha taotleja pangakontole.

SMSlaenu krediidi kulukuse määr Kuna SMSlaen on tagatiseta teenus, millega kaasneb kõrgem risk teenusepakkujale ning seda laenatakse võrdlemisi lühikeseks ajaks, peab tarbija arvestama, et laen tuleb tagasi maksta koos lisatasuga, mille protsent võib olla kõrgem kui traditsioonilistel krediiditeenustel. Seetõttu soovitame alati enne SMSlaenu võtmist tutvuda detailse hinnakirjaga ja võrrelda erinevate teenusepakkujate ning nende laenupakkumiste krediidi kulukuse määra.

Enne SMSlaenu taotlemist: Vaata milline SMSlaenufirma annab soodsaima intressiga laenu Vali tagasimakse periood, mille jooksul saad kindlasti laenusumma tagastada Vali usaldusväärne laenufirma Enne SMSlaenupakkujate teenuste kasutamist on tähtis võrrelda erinevaid laenutooteid. SMSlaen internetist - see on kiireim laenu saamise viis!

Tagatiseta laen – see on optimaalne lahendus rahaliste vahendite ootamatu defitsiidi korral. Nende jaoks, kellel ei ole panga poolt traditsiooniliselt nõutava tohutu dokumendipaketi kokkukogumiseks aega, on optimaalseks lahenduseks SMSlaen, millel on teiste krediteerimisliikide ees terve rida olulisi eeliseid.

Kuna SMSlaenu intress on väga kõrge ja tagasimaksmise tähtaeg lühike, võib SMSlaenu võtmine sind kiiresti rahalistesse raskustesse viia. Oletame, et sul on vaja 200 eurot. Erinevad SMSlaenufirmad pakuvad erinevaid tingimusi, kuid üks konkreetne näide on selline: võttes 200 eurot kaheks kuuks, on igakuine tagasimakse 140 eurot, lepingutasu 40 eurot ning kokku läheb laen sulle maksma 320 eurot! Selle laenu aastane intressimäär on 240%. Võrdluseks: pankade pakutavate tarbimislaenude aastane intressimäär on umbes 15-21%.

  • Avanss
  • Bondora
  • SMSlaen
  • Laen.ee
  • Omaraha