Võerahansu Puhkemajad

EST   |   FIN   |   ENG

Tere tulemast!

Võerahansu puhkemajad sobivad puhkuse veetmiseks kunstihuvilistele ja loodust armastavatele inimestele. Siin saab korraldada seminare ja tähistada tähtpäevi.

Tuntud eesti maalikunstniku professor Johannes Võerahansu sünnikohta ehitatud hoonetes ümbritseb puhkajat eriline kunstimiljöö, mis koos jalgsimatkadega ümbritsevates põlismetsades aitab unustada argimured ning võimaldab nautida tõelist puhkust.

Tallinnast 69 km, Raplast 15 km kaugusel asfalteeritud Rapla-Valgu maantee ääres asuvates kaasaegsetes mugavustega hoonetes on kaminasaalid ja saunad.

Kasutada on 14 magamistuba 35 voodikohaga, koos lisamajutusega kuni 50 ööbimiskohta.

Lisaks saab kasutada lõkkeplatse, kiikuda suurtel kiikedel, telkida, parkida autokaravane. Romantilisi hetki aiaroheluses pakuvad grillahjud ning välikamin-suitsuahi. Saab meelt lahutada pallimängudega, siseruumides ootavad teid lauatennise- ja piljardilaud. Eelnevalt saab tellida sauna, massaa¸i- ja ratsutamisteenuseid.

Majutamine toimub rühmadele kahes suuremas majas. Peredele on eraldi väiksemad majad. Üürida saab ka kogu majutushoone ning ise toitu valmistada.

Meeldivaks ajaveetmisviisiks igas eas inimestele on kanuu- ja parvematkamine 6km kaugusel Vigala jõel. See on hea võimalus loodust nautida, ujuda, päevitada, kala püüda, grillida ja seltskonnamänge mängida.

Lähiümbruse vaatamisväärsusteks on Nuudi allikad, suhteliselt hästi säilinud lubjapõletusahi paraja jalgsimatka kaugusel metsas, Tõrasoo nõmm, kindlasti ka Raikküla mõis ja muistsete eestlaste "kärajate" kogunemiskoht Paka mägi, Uku Masingu sünnikoht Lipal ja maakonnakeskus Rapla.

Erilise elamuse annab aga lähiümbruses asuva Sillaotsa talumuuseumi külastus, kus saab tutvuda talupidamise ajalooga, liigirohke dendropargiga ja maitsta talupojatoitu.

Telefon: 48 97 965, GSM: 53 993 305; 50 15 565
E-post: vorahansu@hot.ee